2020 Pazar Yerleri Kargo Anlaşmaları

E-Ticarette kargolar hem alıcılar için hem de satıcılar için önemli bir yere sahiptir. Alıcılar ise bulundukları bölgede en hızlı şekilde kargoyu teslim almak için siparişleri gönderilen kargo firmalarına dikkat ederek sipariş vermektedirler.

N11 Kargo Fiyatları

N11.com anlaşmalı kargo firmaları vasıtasıyla kendi bünyesindeki mağazaların uygun fiyatlı kargo hizmetinden yararlanmasını sağlıyor. Dolayısıyla hem özel fiyatlarla kargo gönderebiliyor hem de zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. Bu adresten desi ve kargo fiyatı hesaplaması yapabilirsiniz.

Bu şekilde size yakın olan, çalışma şeklini beğendiğiniz bir firmayla çalışabilirsiniz. N11 mağazaları şimdilik sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderim yapmakta, yurtdışına henüz gönderimi bulunmamaktadır.

Müşteri aldığı ürünü 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilir veya değiştirebilir.

kargo-anlasmasi
kargo-anlasmasi

Eğer müşterinin eline hatalı ürün ulaşmışsa hasar tespit tutanağı tutturup yanında gelen tüm aksesuarlarla birlikte karşı ödemeli olarak size ürünü geri gönderebilir.

Gelen kargoyu inceleyin ve eğer herhangi bir kırık, yamulma deforme olma durumu varsa iade durumunu kabul edin ve sonrasında müşterinize para iadesi yapın.

Müşteri değişim talep ediyorsa, değişimini gerçekleştirip tekrar anlaşmalı olduğunuz kargoya verebilirsiniz. Mağaza yorumlarınızı artırıp, ortalama gönderim sürenizi minimumda tutmak istiyorsanız bu işlemleri olabildiğince hızlı yapmalısınız.

N11 Anlaşmalı Özel Kargo Ücretleri tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu hesaplamak için bu bağlantıya tıklayın; https://www.n11.com/servisler/kargo-hesaplama

Hepsiburada Kargo Fiyatları

Hepsiburada.com daha önceleri 50 TL ve üzeri sepet tutarı için kargo bedava fırsatını sunuyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde yapılan bir güncelleme ile kargo bedava fırsatından yararlanmak için gereken azami miktar 75 TL tutarına çıkarıldı. Müşterinin toplam sepet tutarı 75 TL ve üzeri ise müşteri kargo ücreti ödemez. Satıcı firma ise aşağıdaki kriterlere göre kargo ücreti öder. Satıcı firmaya gelen sipariş tutarı 50 TL ve üzeri ise; Desi/Fiyat Listesine göre ücretlendirilir.Satıcı firmaya gelen sipariş tutarı 50 TL altında ise; kargo ücreti PTT, Sürat Kargo ve HepsiJet gönderileriniz için sabit  4.99 TL+ KDV, diğer kargo firmaları için ise desi ücretine göre hesaplanarak tarafınıza fatura edilecektir. Bu azami tutar indirimi sepette ürün bırakan tüketicinin alışverişini tamamlama oranını artırıyor ve mağaza sahiplerinin yüzünü güldürüyor. Bu adresten güncel kargo fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Trendyol Kargo Fiyatları

Trendyol.com anlaşmalı kargo firmaları vasıtasıyla kendi bünyesindeki mağazaların uygun fiyatlı kargo hizmetinden yararlanmasını sağlıyor. Dolayısıyla hem özel fiyatlarla kargo gönderebiliyor hem de zamandan tasarruf edebiliyorsunuz. Bu adresten desi ve kargo fiyatı hesaplaması yapabilirsiniz.

Gittigidiyor Kargo Fiyatları

Gittigidiyor.com’da bünyesinde satış yapan kişiler ve mağazalar için bilinen birçok kargo şirketleri olan Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, Mng Kargo, Ups ve PTT Kargo ile anlaşması mevcuttur. Gittigidiyor göndereceğiniz kargonun desisini hesaplamanız için bir hesaplayıcı sunarken aynı zamanda yine aynı sayfadan anlaşmalı olduğu kargo şirketlerini sekmelerde göstererek sizi fiyat hesaplama sayfalarına yönlendiriyor.

Sizin için önerdiklerimiz

BuyBox Nedir?

Amazon ve Hepsiburada satıcılarının satın alma butonu savaşlarına hoş geldiniz: BuyBox sistemi! Amazon’un dünyanın en büyük e-ticaret platformu olması ve Hepsiburada, Trendyol

Ürün Fotoğrafçılığı ve E-ticaret

Ürün fotoğrafçılığına e-ticaret sektöründeki çoğu satıcı tarafından gerekli önem verilmese de  iyi ürün fotoğrafçılığı sayesinde e-ticaret mağazanıza giren müşterileri ürününüzü satın almaya

internetten Ticaret Yapmak

İnternetten Ticaret Yapmak (Rehber – 2020)

İnternet üzerinden ticaret yapmak; sürekli büyüyen, heyecanlı ve dinamik bir alan… Elektronikten gıdaya, kozmetikten hobi ürünlerine binlerce kategoriden milyonlarca ürün internet üzerinden

“2020 Pazar Yerleri Kargo Anlaşmaları” için bir yanıt

  1. hepsiburada satış yaptığım üründen kargo destek adı altında dünya kesinti yapıyor. bu nedir ve nasıl bir sistemde işler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir