N11 Mağaza Destek Merkezi

N11’de satış yapıyorsunuz, ürünlerinizle ya da mağazanızla ilgili bir sıkıntı yaşıyorsunuz diyelim. N11’e nasıl ulaşacaksınız?

Satıcılar en ufak bir problemle karşılaştıkları an, haklı olarak karşılarında bir muhattap, ilgilenecek bir yetkili aramaktadır. Lakin tüm platformlarda satıcı olarak doğrudan sizinle ilgilenen bir çağrı merkezi ya da kategori yetkilisi bulunmamaktadır.

N11’de ise doğrudan bir hat bulunmamakta lakin sizinle iletişime geçen kategori yöneticileri ve mağaza destek birimi bulunmaktadır.

Mağaza destek ekibiyle görüşmek için 3 yol bulunmaktadır.

1) N11 mağaza destek iletişim birimine mail atmak

Mağaza destek biriminin yanıt süresi ortalama 6 – 24 saat arasındadır.

Mail atmanız gereken mail adresi ise magazadestekmerkezi@n11.com.

Online Pazar yerlerinin birçoğunun çağrı merkezi bulunmakta ve aktif olarak çağrı merkezlerini arayan satıcılara hizmet vermektedir.

Lakin maalesef N11’in bir çağrı merkezi bulunmuyor. Bu durum satıcıların N11 kategori yetkililerine ve çalışanlarına ulaşmalarını zorlaştırıyor.

2)Kategori yetkililerine mail atmak, iletişim adresi varsa aramak

Bildiğiniz üzere N11’de her kategorinin bir yöneticisi mevcut ve kategori yöneticilerinin genellikle mail adresi de ulaşılabilirdir.

Daha önce herhangi biriyle mail trafiğininiz olduysa maillerinin altında telefon numaraları da yer almaktadır. Bu şekilde iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

3)Mağaza destek noktalarına giderek yüz yüze görüşme yapmak

Bu seçenek şu an için yalnızca İstanbul için mevcuttur. Eminönü ve İstoç’ta bulunan mağaza destek noktalarına giderek sorununuzu anlatabilir, çözüm için görevlilerle iletişime geçebilirsiniz.

N11’in, gelen satıcı maillerine kısa süre içerisinde dönüp, sorun odaklı bir tavırla sizinle iletişim kurduklarını kendi deneyimlerimiz sayesinde biliyoruz ve belirtmekte yarar görüyoruz.
Ayrıca n11  yardım merkezi, müşterilerin kargo, teslimat ya da ürün ile ilgili konularda merak ettikleri soruların birçoğunun cevaplandığı bir alan.

Mağazanıza soru sorup cevaplanmasını beklemeden birçok sorunun cevabını bu bölümde bulabilirler.

N11 Yardım Merkezi’ne  Buradan  ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra mağazanızdan sağ üstte bulunan Mağaza Destek bölümünden N11’in düzenlemiş olduğu eğitim programlarına, materyallere ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Sizin için önerdiklerimiz

E-Ticaret Ürün Pazarlama Araçları 1 – Sosyal Medya

E-ticaret pazarlama stratejileri, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için dijital ve geleneksel pazarlama ilkelerini kullanabilen pazarlama alanlarından yalnızca bir kısmıdır. Bununla birlikte, e-ticaret reklamcıları

Amazon Türkiye Mağazanız ile E-Fatura Süreçleri

Amazon Türkiye Mağazanız ile E-Fatura Süreçleri Elektronik ortamda hazırlanan faturalar E-Faturalardır. Alıcı ve satıcılar arasında kağıt basım olmadan ilgili taraflara faturalar kolayca

Trendyol Mağazanız ile E-Fatura Süreçleri

Trendyol Mağazanız ile E-Fatura Süreçleri Elektronik ortamda hazırlanan faturalar E-Faturalardır. Alıcı ve satıcılar arasında kağıt basım olmadan ilgili taraflara faturalar kolayca iletilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir