Kendi Markamızı Satmak – Ürün Bul

Geleceğimizin temellerini attığımız bu iş modelinde en önemli faktör ürün bulmaktır. Amacımız çok satan, karlı ve sürdürülebilir ürünleri bulmak olmalıdır. Ülkemizde ürün bulmak bazen yabancı pazarlara göre daha kolay olabilir. 

ücretsiz ürün araştırma

Biz bu noktada Nesatilir.com Ürün Araştırma özelliğini kullanacağız.

Şu anda Nesatilir.com bizlere ürün araştırması yapabileceğimiz iki pazaryeri sağlamaktadır. Bunlar n11 ve gittigidiyor.

Bu ekranlarda karşımıza çıkan seçeneklere baktığımızda ise Kategoriler ve Filtreleri görmekteyiz. Buradan çıkaracağımız ana sonuç öncelikle hangi ürün kategorisinde satış yapacağımızı bulmak olacaktır. Merak ettiğiniz kategoriler ve filtrelerde en çok satan ürünleri bulmak için, ürünün minimum ve maksimum fiyat aralığı, aylık tahmini satış miktarları, ciro hedefi, mağaza yorumu, ürün yorumları ve puanları gibi veriler bize yardımcı olacaktır. 

Çıkan sonuçlar içerisinde ilgimizi çeken ürünleri takip etmek için Ürün Takibi özelliğini kullanarak takibe alabiliriz. Takibe almış olduğumuz ürünler için piyasa analizi, hedef kitle,  vb. analizleri yapabiliriz. Daha sonra doğru hedef ürünü bulmak için Nesatilir.com ‘un Fiyat Takibi, Yorum Takibi, Stok Takibi gibi özelliklerinden yararlanabiliriz.

Tebrikler ürünümüzü bulduk. Bir sonraki yazımızda ise Ürün Oluşturma- Tedarikçi Bulma- Ürün Listesi Oluşturma başlıklarını inceleyeceğiz.

Sizin için önerdiklerimiz

E-Ticaret İncemesi Şeyma Subaşı

E-Ticaret İncemelesi Şeyma Subaşı – BabeActivewear

Daha önce internet videolarımızda Selin Ciğerci’nin e-ticaret sektöründe yakaladığı başarıyı konuşmuştuk. Bu blog yazımızda da aynı başarıyı Şeyma Subaşı’nın neden yakalayamadığına değineceğiz.

Trendyol'da Satacak Ürün Bulalım

Trendyol’da Satacak Ürün Bulalım

Bildiğimiz gibi Trendyol son zamanlarda pazaryerleri arasında pazar payı olarak birinciliğe oturmuş durumda. Birçok satıcı siparişlerinin çoğunu Trendyol’dan alıyor. Trendyol’un bunu nasıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir