Ücretsiz Gittigidiyor Entegrasyon – E-Ticaret Artık Daha Kolay

Gittigidiyor Entegrasyon Özellikleri

Gittigidiyor, Türkiye’nin en büyük pazaryerlerinden biridir. 2020 verilerine göre 28 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip olan platforma, her gün milyonlarca ziyaret verilmektedir.

Gittigidiyor pazaryeri entegrasyonu sayesinde potansiyel müşterilere doğrudan ve hızlıca ulaşabilir, rekabetteki yerinizi en ekonomik ve fonksiyonel şekilde alabilir, e-ticaret satışlarınızı başlatabilir ve büyük fırsatlarla artırabilirsiniz.

ücretsiz entegrasyon

Nesatılır Gittigidiyor entegrasyonu, kullanımı oldukça basit ve işlevsel bir arayüze sahiptir. Pazaryeri içerisinde açtığınız sanal mağazanızı, ücretsiz üyelik hesabı açarak yine tamamen ücretsiz entegrasyon ekranınızdan kontrol edebilirsiniz. Ekran üzerinden toplu ürün tanımlaması yapabilir, tüm satış sürecinizi kontrol edebilir, e-fatura ve kargo kalıpları oluşturabilir, yorum ve soruları takip edebilir ve ayrıntılı satış analizlerini tek tıkla görebilirsiniz.

Gittigidiyor entegrasyon sürecindeki tüm adımlar, bir arayüz kullanılmadığı sürece yönetilmesi çok zor, hatta ürün sayısı arttıkça uygulaması imkansız adımlardır. Bu nedenle pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret işlemlerinin doğal bir aracı haline gelmiştir. Sonuç olarak arayüzün her bir özelliği kritik önem taşır.

Ücretsiz Gittigidiyor Entegrasyon

Nesatılır Gittigidiyor entegrasyonun pek çok farklı ve avantajlı özelliği bulunur.

Bu özellikleri 5 ana başlıkta inceleyebiliriz:

 1. Sipariş yönetimi,
 2. Ürün yönetimi,
 3. Kargo ve fatura yönetimi,
 4. Satış analizleri ve
 5. Gelir – Gider analizleri.

1. Sipariş Yönetimi

gittigidiyor entegrasyon sipariş takibi

Genel Satış ve Sipariş Takibi

Ücretsiz Gittigidiyor entegrasyonu; zaman bazlı toplam ve net kazançlarınızı ve de ayrıntılı sipariş kalemlerinizi tek bir ekran üzerinden görmenizi sağlar.

Günlük ve aylık olarak kazanç, kârlılık, sipariş, ürün ve iade adetlerinizi rahatça takip edebilirsiniz.

Diğer taraftan sipariş kalemlerinizi; sipariş numarası, tarihi, müşteri adı, ürün adı, fiyat, net kazanç ve sipariş durumunu görebilecek şekilde tek tek takip edebilirsiniz.

Yeni bir sipariş geldiği anda bu önce bildirim olarak anasayfanıza düşecek ve onaylanmayı bekleyecektir. Siparişi onayla butonuna tıkladığınızda, kalem otomatik olarak sipariş sekmesine aktarılacaktır.

Ücretsiz üyelik hesabınız, her sipariş kalemi içerisinden sizi basit adımlarla yönlendirecek, e-fatura ve kargo yönetimini yapmanızı sağlayacaktır. Sipariş durumunu; onaylandı, kargolanmayı bekliyor, kargolandı gibi net bilgilerle takip edebilirsiniz.

2. Ürün Yönetimi

Ürün Senkronizasyonu

Gittigidiyor’da açtığınız e-mağaza hesabınıza tüm ürün bilgilerini kolayca senkronize edebilirsiniz. Ürün adı, kodu, fiyatı ve aktiflik durumunu ürün ekranınız üzerinden görebilir ve yönetebilirsiniz. Bu işlemi yüzlerce ürün için bile hızlıca yapabilirsiniz.

Ürün sorularını yanıtlama

Ürün sorularını yanıtlama müşteri güveni oluşturma ve onlarla iletişim kurmak için büyük önem taşır. Gittigidiyor entegrasyonunda bu işlemi hızlıca yapabilirsiniz.

Üyelik hesabınızdaki ürünler sekmesi altında ürün soruları yanıtlama başlığını göreceksiniz. Bu bölümde, Gittigidiyor’da ürün bağlantısı altında yöneltilen her soru, sizin entegrasyon ekranınızda belirecektir. Aynı ekrandan soruları, yayınlanma zamanını görebilir ve hızlıca yanıt verebilirsiniz.

3. Kargo ve Fatura Yönetimi

gittigidiyor fatura şablonu

Otomatik Kargo Şablonu Oluşturma

Otomatik Kargo Şablonu

Tüm sipariş kalemleriniz, tek tek satırlar halinde ücretsiz entegrasyon hesabınızdaki sipariş ekranında görünecektir. Sipariş alındıktan sonra kargo butonuna basıp otomatik olarak kargo etiketi oluşturabilirsiniz. Etikette gönderici ve alıcı bilgileri, sipariş numarası ve kargo barkodu gibi temel ve gerekli bilgiler bulunacaktır.

Otomatik Fatura Şablonu Oluşturma

fatura sablonu

Nesatılır entegrasyon hesabınızda fatura şablonu oluşturmak da oldukça pratiktir. Halihazırda kendi şablonunuz varsa oraya entegre edebilir ya da hazır kalıplar üzerinden yeni bir tane tasarlayabilirsiniz.

E-Fatura Entegrasyonu

Anlaşmalı olduğunu e-faturanızı Gittigidiyor entegrasyon ekranınızda kullanabilirsiniz. Eğer e-fatura kullanıcısı değilseniz, entegrasyon hesabınız üzerinden fiziksel fatura çıktısı alabilir ve müşteriye gönderebilirsiniz.

4. Satış analizleri

gittigidiyor entegrasyon satış analizi

Satış analizi

Bu bölümde pek çok farklı satış grafiği ve analizi bulacaksınız. Satış ve Ciro Adet Grafiği, Gün ve Saat Grafiği ve Satış Sıcaklık Haritaları sayesinde satış fırsatlarını fark edecek ve yeni taktikler geliştirebileceksiniz.

İl – ilçe bazında ürün – müşteri satış analizi

il ilce satis analizi

Bu analiz sayesinde, Türkiye haritası üzerinden en çok satış yaptığınız illeri sıcaklık renkleriyle görebilirsiniz. İllere tıkladığınızda ise, adet bazında en çok satış yaptığınız ilçeleri göreceksiniz.

İl ve ilçe bazında en çok hangi ürün satılmış ve yıldız müşterileriniz kim öğrenebilirsiniz.

Bu sayede doğru bölgelere reklam verebilir, bölge ve müşteriye göre promosyonlar tanımlayabilir, sizin için en uygun satış ve pazarlama stratejisini bulabilirsiniz.

Gün & saat bazında ürün satış analizi

saat analizi

Haftanın hangi günlerinde hangi satış frekansında satış yapılmış görebilirsiniz. Örneğin, iş günlerindeki adet bazında en yoğun ve en sakin saat dilimlerini öğrenebilir, bu saatleri gözeterek işlerinizi yönetebilirsiniz.

5. Gelir – Gider Analizi

Ürün maliyeti hesaplama

urun maliyet hesaplama

Ürün bilgilerinizi girerken KDV oranı, alış fiyatı, komisyon oranı ve kargo ücretiniz de tanımlanır. Bu sayılarda bir değişiklik olursa sonradan düzeltebilirsiniz. Bilgiler size ürün maliyet hesaplamalarını yapmanızı sağlayacaktır. Böylece her ürün için net kazancınızı görebilir, bunları da genel kazanç ve ciro tablosu içinde değerlendirebilirsiniz.

Ürün kârlılığı hesaplama

urun karliligi hesaplama

Ürün maliyet bilgilerini girdikten sonra her bir ürün veya sipariş kalemi için kârlılığı da görebilirsiniz.

Ürün temelli kârlılık sonuçlarını genel kârlılık sonuçlarıyla karşılaştırabilir, ürünün zamana bağlı değişimini takip edebilirsiniz.

Gittigidiyor Entegrasyonu Avantajları

Tüm işlemler ücretsizdir

Nesatilir’da Gittigidiyor entegrasyon işlemlerinin tamamı ücretsizdir.

Hızlı ve pratiktir

Entegrasyonun kullandığı arayüz oldukça işlevsel olduğu halde hızlı ve pratiktir. Tek bir panel üzerinden tüm satış – sipariş süreci ve ürün yönetimini gerçekleştirmenizi, analizleri takip etmenizi sağlar.

Büyük bir kitleye ulaştırır

Gittigidiyor’a her gün milyonlarca ziyeret verilmektedir. 2001 yılından beri aktif olan şirketin güvenilirliği ve pazar payı büyüktür. Böyle bir pazaryerine giriş yapmak, sizi büyük bir kitleyle doğrudan ve hızlıca buluşturacaktır.

Maliyetleri azaltır

Pazaryerlerinde mağazalar açarak internetten satış yapmanın pek çok ayrıntılı adımı olduğundan bahsetmiştik. Gittigidiyor’da da durum böyledir, hatta rekabet çok fazladır. Her bir adım için harcanacak zaman ve yapılan iş maliyetlere doğrudan etki eder.

Entegrasyon tam da bu aşamada tüm süreci tek bir panel üzerinden basitçe yönetmenizi sağlayarak maliyetleri minimuma indirir. Nesatılır’ın ücretsiz üyeliği sayesinde de maliyetleriniz ciddi oranda azalacaktır.

Süreci profesyonelleştirir

Her iş modeli ve satış sürecinin bir planı olmalıdır. Pazaryeri entegrasyonu, bu planı en doğru şekilde yapabilmeniz için size gerekli dataları sağlarken, internetten satış yapma işlemlerini sistematik bir temele oturtur.

Ücretsiz Gittigidiyor Entegrasyon

Nesatılır avantajları nelerdir?

 • Nesatılır, e-ticarete başlamak veya internet satışlarını artırarak işletmesini büyütmek isteyen küçük ve orta çaplı işletmeler için ideal bir aracıdır.
 • Türkiye’de “Ücretsiz üyelik, ücretsiz entegrasyon” hizmeti sunan ilk ve tek platformdur.
 • Kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahiptir.
 • E-fatura ve kargo etiketi oluşturma, eş zamanlı sipariş takibi, net kazanç hesaplama gibi temel fonksiyonların tamamına sahiptir.
 • Ücretli platformlarda bulabileceğiniz pek çok özelliğin yanı sıra sadece Nesatılır’da bulabileceğiniz ayrıntılı analizler sunar.
 • Analizler; il, ilçe, gün, saat, müşteri bazında satışları gösterir.
 • Satış Ciro ve Adet Grafiği, Gün ve Saat Grafiği ve de Satış Sıcaklık Haritası; satışları çok farklı açıdan değerlendirmenize olanak sağlar.
 • Tüm bu özellikleri tek bir panel üzerinden, basit ve işlevsel ekranlar aracılığıyla gösterir.
 • Ayrıntılı analizler sayesinde sizin için en uygun satış stratejilerini geliştirmeniz için fırsat sunar.
 • Geribildirimlere ve gelişmeye açıktır.

Ücretsiz Gittigidiyor Entegrasyon

Sizin için önerdiklerimiz

kargo anlaşması

Kargo Anlaşması

E-Ticarette Kargo Anlaşması Nasıl Yapılır ve Neden Önemlidir? Eğer aklınızda e-ticaret sektörüne atılmak ve ürün satışı yapıp para kazanmak varsa bazı temel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir