E-Ticaret  

nesatılır.com  

Ücretsiz Entegrasyon

ile Daha Kolay !

 

5 Pazar Yerini Ücretsiz Tek Bir Noktadan yönetin!

Aliexpress Entegrasyon

Aliexpress Çin menşeili Alibaba Group’un bünyesinde bulunan bir online pazaryeridir. A’dan Z’ye kadar tüm ürünlerin bulunduğu bu sitede global anlamda bir sürü şirket ve firma yer almaktadır. Dünya çapında önde gelen bir e-ticaret sitesidir.

Yurt dışıyla çalışabiliyorsanız sizin için oldukça yararlı bir online mağaza olacaktır. Ücretsiz entegrasyonumuz sayesinde Aliexpress üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. 

 

 

aliexpress-logo

N11 Entegrasyon

2013 yılında kurulan bu pazaryeri Türkiye’de faaliyet göstermektedir. “Alışverişin ucuz adresi’’ sloganıyla yola çıkan bu firma uygun ürün arayan müşterilerin ilk durağı olmaktadır.

Bu pazaryerinde yerinizi almak için tek yapmanız gereken,  entegrasyon işlemimizi gerçekleştirmek. 

 

Hepsiburada Entegrasyon

Hepsiburada 1998 yılından bu yana internette faaliyet gösteren köklü bir e-ticaret sitesidir. Bu online pazaryerinin kuruluş yeri Türkiye’dir.

Dev bir online mağaza olan Hepsiburada’da her çeşit ürün satışa çıkarılmaktadır. Tüm işletmelerin mutlaka bulunması gereken bir yerdir. Ücretsiz entegrasyon hizmetimiz ile tüm mağazanızı bu pazaryerinde taşıyabilirsiniz. 

 

 

ll3

Gittigidiyor Entegrasyon

Gittigidiyor 2001 yılında kurulan ve eBay’in alr kuruluşu olan dev bir online pazaryeridir. Her türden ürünün satışa çıkarılabildiği bu online mağaza, entegrasyon sistemimizin kapsamında yer almaktadır.

Dev bir pazaryerinde mağazanızın olması müşteri sayınızı arttıracaktır. Entegrasyon işlemimiz ile online mağazanızı Gittigidiyor sitesi ile senkronize edebilirsiniz. 

 

 

Trendyol Entegrasyon

Trendyol 2009 yılında kurulmuş bir e-ticaret sitesidir. Moda alanındaki ürünlerin yer aldığı bu site, alanının en çok ziyaret edilen sitesidir. Bu alanda satış yapan bir işletmeniz varsa, bu pazaryerinde satış yapmanız size büyük fayda sağlayacaktır. Ürünlerinizi bu siteye taşımak için size sunduğumuz entegrasyon hizmetini kullanabilirsiniz.

trendyolgrey

Entegrasyon Özellikleri

Ücretsiz Gelir Gider Analizi

Ürünlerinizin alım ve satım fiyatlarını sisteme girerek kar marjınızı tek bir merkez üzerinden kontrol edin. Performansı yüksek ürünlerin analizini yapıp, gelen talebe göre ürün temini yapabilirsiniz.

Hangi ürünler daha karlı, hangi ürünler değerinden daha az fiyata satılıyor, tek bir sayfadan öğrenin. Firmanızın geleceği açısından bu adım oldukça yararlı olacaktır.

Sizlere zarar ettiren ürünleri satmaktan vazgeçip, cironuzu arttırabilirsiniz.

Ücretsiz Satış Analizi

Ürünlerinizin ne zaman daha çok satıldığını, nereden ürünlere talebin daha çok olduğunu, dönemsel satış eğrilerinizi, hangi saatlerde daha çok satış yaptığınızı, sürekli alımlarınızın hangi kişiler tarafından yapıldığını entegrasyon sistemimiz sayesinde öğrenebilirsiniz.

Bu sayede şirketinizin odağını belirleyebilirsiniz. Satışın olmadığı saatlerde kampanyalar yapıp günün her saatini verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Kargo işlemlerini il il planlayabilir ve anlaşmalarınızı buna göre yapabilirsiniz.

Dönem dönem hangi ürünlere daha çok talebin olduğunu ayrıştırıp site düzeninizi buna göre değiştirebilirsiniz. Bu adımlar sitenizi ve markanızı bir adım öne taşıyacaktır.

Ücretsiz Online Mağaza Senkronizasyonu

Online pazaryerlerine eş zamanlı olarak ürün girişi yapabilirsiniz. Yeni bir pazaryerinde kaydolacağınız zaman tek tek el ile ürünleri girmek uzun zaman alacaktır. Entegrasyon sistemimiz ile tüm ürünlerinizi tek tıkla online pazaryerlerinde sergileyebilirsiniz.

Ürün güncellemelerini tek merkezden kontrol edebilirsiniz. Böylece tüm online mağazalarınız güncel durumda kalacaktır.

Stok takibi ve stok güncellemelerini de aynı merkezden kontrol edebilirsiniz. Böylece stoğu yenilenmiş olan ürünleri eşzamanlı olarak sitelerde sergilemiş olursunuz.

Satışlarınız kesintiye uğramaz ve tüm mağazalardan sipariş almaya devam edebilirsiniz.

Ücretsiz Fatura ve Kargo Takibi

Satışlarda yapılan fatura kesimi işlemlerini kolay bir şekilde bir merkezden yönetebilirsiniz. Pazaryeri entegrasyonumuz sayesinde, satışlar farklı sitelerden de yapılsa hepsini aynı yerden kontrol edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti açısından olumlu olan bu işlem işlerinizi hızlı bir biçimde yapabilmenizi sağlıyor.

Kargo takibi ve ürün gönderme işlemlerinizi de entegrasyon sistemimiz sayesinde birleşik bir merkeze aktarabilirsiniz. Satışlardan sonra yapacağınız kargo yönlendirmelerini ve kargo şablonlarını aynı yer üzerinden yapın.

Bu durum iş gücü açısından firmanıza kolaylık sağlayacaktır. Bu iş için barındıracağınız çalışan sayısı azalacak ve işlemler daha kolay hale gelecektir.

Otomatik Fiyatlandırma

Hepsiburada ve Trendyol’da rakiplerinizle fiyat rekabetinde her zaman bir adım önde olun. Otomatik Fiyatlandırma sizin yerinize rakiplerinizi takip eder ve sizin belirlediğiniz kurallara göre fiyatlarınızı otomatik olarak günceller.

Entegrasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Pazaryeri entegrasyonu, online mağazanızı farklı ve büyük online pazaryerlerine taşımanızı ve orada onları tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan bir işlemdir.

Pazaryeri entegrasyonu başka bir sitede online mağaza açarken, normalde tek tek girmeniz gereken bilgileri otomatik olarak tamamlar. Ürünlerin yerleştirilmesi, fiyatlar ve açıklamalar diğer pazaryerlerinde oluşturduğunuz şekilde yeni sitelere kopyalanır.

Büyük oranda iş gücü tasarrufu sağlayan bu işlem ile birlikte yeni pazaryerinde mağazanızı açtığınız anda satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Entegrasyonun sağladığı yönetim ve işlem kolaylığı da sitenizin veya firmanızın yararına olacaktır. Tüm gelen siparişleri ayrı ayrı yönetmek, her birine fatura oluşturup kargo yönlendirmesi yapmak, siparişleri kontrol etmek uzun ve yorucu bir işlemdir.

Entegrasyon sayesinde bunları tek merkezden kontrol edebilirsiniz ve siparişlere anında yanıt vermiş olursunuz.

Stok takibi ve ürün güncelleme işlemleri de yine tek bir merkezden kontrol edilebilir. Olası satışlarınızı engelleyecek olan güncel olmama durumu ortadan kalkmış olur. Girdiğiniz bilgiler tüm sitelere otomatik olarak işler.

Birden fazla pazaryerinde mağazası olan firmalar entegrasyonumuz sayesinde tüm bu işlemleri kolaylıkla yerine getirebilecektir. Satışlarınız hızlı işlemlerinize bağlı olarak artacaktır. Müşteri memnuniyetiniz de yükselecektir.

Türkiye’de bulunan veya yurt dışında hizmet veren oldukça büyük pazaryerlerinde geçerlidir.

Gittigidiyor, N11, Trendyol, Hepsiburada ve Aliexpress’te geçerli olan entegrasyon hizmetimizin kapsadığı siteler gün geçtikçe genişlemektedir.

Halihazırda mevcut sitelere işlemlerimiz devam etmektedir.

Bu işlemi dileyen herkes yapabilir. Sitemizden ücretsiz deneme yaptırdığınızda faydalarını göreceksiniz. Küçük işletmeler için fiyat araştırması, ürün senkronizasyonu, ürün alım satım eğrisi çok daha önemlidir.

Bu detaylar işletmenizin veya şirketinizin daha hızlı büyümesini sağlayacaktır. Bu detaylara hakim olursanız, üstüne düşmeniz gereken konuları daha iyi bilebilirsiniz.

Büyük işletmelerde ise ürün senkronizasyonları, fatura ve kargo işlemlerini halletmek oldukça zaman alıcı bir süreçtir. Bu süreci kısaltmak ve iş gücünüzü daha yararlı alanlarda kullanmak için entegrasyon işlemini yapmanız gerekmektedir.

Biz nesatilir.com olarak sizlere üst düzey bir entegrasyon hizmeti sunuyoruz. Ürün senkronizasyonlarının yanı sıra yukarıda belirttiğimiz tüm avantajlı hizmetleri tek bir başlık altında topladık.

Tüm bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey sitemize girip üye olmak ve entegrasyon başvurusunda bulunmak. Ücretsiz denememiz ile nasıl bir hizmet olduğunu önceden görüp sonra kararınızı verebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile sitenizin ve şirketinizin büyümesi için yanınızda duracak ve sizlere yardım edeceğiz. İşinin ehli uzmanlar tarafından hazırlanan entegrasyon sistemimiz sizi başarıya götürecek yolda sadece bir araç görevi görecek.

Onlarca yıllık deneyimimiz ile sizleri yukarılara çıkartmak için çalışıyoruz.  Entegrasyon hizmetimizin yanı sıra sitemizde yer alan arama motoru eklentilerine ve diğer hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Copyright 2021 © Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım ve Uygulama nesatilir.com