Amazon Türkiye E-Fatura Süreçleri

Amazon Türkiye Mağazanız ile E-Fatura Süreçleri

Elektronik ortamda hazırlanan faturalar E-Faturalardır. Alıcı ve satıcılar arasında kağıt basım olmadan ilgili taraflara faturalar kolayca iletilir. Yakın zamanda tüm firmalar için zorunlu olacak E-Fatura ile daha güvenli ve hızlı bir şekilde müşteriye ulaşabilirsiniz ve müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz. Amazon Türkiye Mağazanız ile nasıl E-Fatura oluşturabilirsiniz? buna bakalım.

E-Fatura Gereklilikleri

E-Fatura kesebilmeniz için öncelikle mali mühürünüz olmalıdır. Mali mühürü almak için Gelir İdaresi Başkanlığı’na başvuru talebinizi iletmelisiniz. Sizin için oldukça kolay ve hızlı bir süreç olacaktır. Bir kaç gün içinde tarafınıza ulaşacak mali mühür ile E-Fatura kesebilir bir firma olacaksınız. Fatura sayınızın azlığı veya diğer zorunlulukları karşılamamanız, E-Fatura’ya geçişinizi engelleyecek durumlar oluşturmaz.

Mali mühürünüzü aldıktan sonra, Amazon Türkiye Mağazanızdan alışveriş yapan müşterileriniz için, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın sağlamış olduğu ücretsiz e-fatura portalı veya e-fatura portalı sağlayan özel entegrasyon firmaları aracılığı ile e-fatura hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Entegrasyonnesatilir.com’un satıcılara sunduğu ücretsiz entegrasyon uygulaması ile tek tıkla e-faturalarınızı oluşturabilirsiniz. Ücretsiz entegrasyon için tıklayın.

Sizin için önerdiklerimiz

E-Ticaret İncemesi Şeyma Subaşı

E-Ticaret İncemelesi Şeyma Subaşı – BabeActivewear

Daha önce internet videolarımızda Selin Ciğerci’nin e-ticaret sektöründe yakaladığı başarıyı konuşmuştuk. Bu blog yazımızda da aynı başarıyı Şeyma Subaşı’nın neden yakalayamadığına değineceğiz.

Trendyol'da Satacak Ürün Bulalım

Trendyol’da Satacak Ürün Bulalım

Bildiğimiz gibi Trendyol son zamanlarda pazaryerleri arasında pazar payı olarak birinciliğe oturmuş durumda. Birçok satıcı siparişlerinin çoğunu Trendyol’dan alıyor. Trendyol’un bunu nasıl

“Amazon Türkiye E-Fatura Süreçleri” için 2 yanıt

 1. Zeynep dedi ki:

  Merhaba,

  E fatura platformları aylık ücret alıyor hatta her e- fatura için de ayrı bir ücret var (100 tanesi 20 lira gibi).
  Ne satılır entegrasyonu tüm bunları ücretsiz mi sağlıyor ?

  Teşekkürler.

  1. nesatilir dedi ki:

   Merhabalar,

   nesatilir.com ücretsiz entegrasyonu , e-fatura için ayrıca n11faturam ile işbirliği yapmaktadır.
   Entegrasyonu kullanan satıcılar e-fatura için n11faturam üzerinden kontör alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir