2019 Pazar Yerleri Kargo Anlaşmaları

N11 Kargo Ücretleri

N11.com Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bu firmaların hepsinin N11 ile anlaşması mevcuttur.

Bu şekilde size yakın olan, çalışma şeklini beğendiğiniz bir firmayla çalışabilirsiniz. N11 mağazaları şimdilik sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderim yapmakta, yurtdışına henüz gönderimi bulunmamaktadır.

Müşteri aldığı ürünü 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilir veya değiştirebilir.

Eğer müşterinin eline hatalı ürün ulaşmışsa hasar tespit tutanağı tutturup yanında gelen tüm aksesuarlarla birlikte karşı ödemeli olarak size ürünü geri gönderebilir.

Gelen kargoyu inceleyin ve eğer herhangi bir kırık, yamulma deforme olma durumu varsa iade durumunu kabul edin ve sonrasında müşterinize para iadesi yapın.

Müşteri değişim talep ediyorsa, değişimini gerçekleştirip tekrar anlaşmalı olduğunuz kargoya verebilirsiniz. Mağaza yorumlarınızı artırıp, ortalama gönderim sürenizi minimumda tutmak istiyorsanız bu işlemleri olabildiğince hızlı yapmalısınız.

N11 Anlaşmalı Özel Kargo Ücretleri tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu hesaplamak için bu bağlantıya tıklayın; https://www.n11.com/servisler/kargo-hesaplama

Hepsiburada Kargo Ücretleri

Hepsiburada.com daha önceden 100 TL ve üzeri sepet tutarı için kargo bedava fırsatını sunuyordu.

Ancak geçtiğimiz günlerde yapılan bir güncelleme ile kargo bedava fırsatından yararlanmak için gereken minimum tutar 30 TL’ye indirildi.

Bu minimum tutarın 30 tl olması sepette ürün bırakan tüketicinin alışverişini tamamlama oranını artırıyor ve mağaza sahiplerinin satışlarını arttırıyor.

Gittigidiyor Kargo Ücretleri

Gittigidiyor.com’da bünyesinde satış yapan kişiler ve mağazalar için bilinen birçok kargo şirketiyle anlaşmalar yapıyor.

Bu adreste gittigidiyor göndereceğiniz kargonun desisini hesaplamanız için bir hesaplayıcı sunarken aynı zamanda yine aynı sayfadan anlaşmalı olduğu kargo şirketlerini sekmelerde göstererek sizi fiyat hesaplama sayfalarına yönlendiriyor.

Gittigidiyor’un anlaşmalı kargo firmaları arasında; Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo, UPS ve Yurtiçi Kargo bulunuyor.

Sizin için önerdiklerimiz

N11 Mağaza Destek Merkezi

N11’de satış yapıyorsunuz, ürünlerinizle ya da mağazanızla ilgili bir sıkıntı yaşıyorsunuz diyelim. N11’e nasıl ulaşacaksınız? Satıcılar en ufak bir problemle karşılaştıkları an,

E-Fatura Hakkında Merak Edilenler

E-fatura, 2010 yılından itibaren hayatımızda yer alsa son zamanlarda sıkça söz edilen konulardan biri haline geldi. Ancak ilk çıktığı zamanlarda maliyeti fazla

E-Ticarette Yapılan Hatalar

ÜRÜN VE FİYAT ANALİZİ Ürün satışına başlamadan önce rakiplerinizin satışlarını iyi analiz etmeli onların satış grafiklerini yakından takip etmeli, kar-zarar ve maliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir