2019 Pazar Yerleri Kargo Anlaşmaları

N11 Kargo Ücretleri

N11.com Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS, Sürat Kargo, DHL Kargo, Fillo Kargo, FedEx Kargo, TNT Kargo şirketleriyle anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Bu firmaların hepsinin N11 ile anlaşması mevcuttur.

Bu şekilde size yakın olan, çalışma şeklini beğendiğiniz bir firmayla çalışabilirsiniz. N11 mağazaları şimdilik sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gönderim yapmakta, yurtdışına henüz gönderimi bulunmamaktadır.

Müşteri aldığı ürünü 14 gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeksizin iade edebilir veya değiştirebilir.

Eğer müşterinin eline hatalı ürün ulaşmışsa hasar tespit tutanağı tutturup yanında gelen tüm aksesuarlarla birlikte karşı ödemeli olarak size ürünü geri gönderebilir.

Gelen kargoyu inceleyin ve eğer herhangi bir kırık, yamulma deforme olma durumu varsa iade durumunu kabul edin ve sonrasında müşterinize para iadesi yapın.

Müşteri değişim talep ediyorsa, değişimini gerçekleştirip tekrar anlaşmalı olduğunuz kargoya verebilirsiniz. Mağaza yorumlarınızı artırıp, ortalama gönderim sürenizi minimumda tutmak istiyorsanız bu işlemleri olabildiğince hızlı yapmalısınız.

N11 Anlaşmalı Özel Kargo Ücretleri tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kargonuzu hesaplamak için bu bağlantıya tıklayın; https://www.n11.com/servisler/kargo-hesaplama

Hepsiburada Kargo Ücretleri

Hepsiburada.com daha önceden 100 TL ve üzeri sepet tutarı için kargo bedava fırsatını sunuyordu.

Ancak geçtiğimiz günlerde yapılan bir güncelleme ile kargo bedava fırsatından yararlanmak için gereken minimum tutar 30 TL’ye indirildi.

Bu minimum tutarın 30 tl olması sepette ürün bırakan tüketicinin alışverişini tamamlama oranını artırıyor ve mağaza sahiplerinin satışlarını arttırıyor.

Gittigidiyor Kargo Ücretleri

Gittigidiyor.com’da bünyesinde satış yapan kişiler ve mağazalar için bilinen birçok kargo şirketiyle anlaşmalar yapıyor.

Bu adreste gittigidiyor göndereceğiniz kargonun desisini hesaplamanız için bir hesaplayıcı sunarken aynı zamanda yine aynı sayfadan anlaşmalı olduğu kargo şirketlerini sekmelerde göstererek sizi fiyat hesaplama sayfalarına yönlendiriyor.

Gittigidiyor’un anlaşmalı kargo firmaları arasında; Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo, UPS ve Yurtiçi Kargo bulunuyor.

Sizin için önerdiklerimiz

Gittigidiyor’da Kapıda Ödeme Var mı?

GittiGidiyor’ da tüm işlemler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. Sıfır Risk® Sisteminde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce

Gittigidiyor’da Mağaza Nasıl Açılır?

Sanal pazar yerleri arasında ilk akla gelen ortamlardan biri olan Gittigidiyor, 2001 senesinde kurulup, 2011 senesinde eBay satın aldıktan sonra dünyanın en

Müşteriler Sepeti Neden Terk Ediyor?

Pazar yerlerinde satış yapan girişimcilerin ortak isteği, tabii ki yüksek cirolar elde edebilmek. Bunun için de ürün seçimi, lansman ve satış sonrası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir